Přestavbové sady na elektrokolo

Pokračovat na konfigurátor elektrosad pro jízdní kola

 

Přestavbové sady na obyčejný jízdní kolo udělají z vašeho kola elektrokolo, kdy se opět vyřídíte bez výcviku a tréninku trasy jako dříve, svět se zmenší, dojezdová vzdálenost je 50 až 130 km.  Sada je nastavitelná a tak je možné ji přesně na míru vašim požadavkům. Nabízíme výkonné centrální motory nebo motory zapletené do ráfků různých typů a velikostí. Baterii můžete umístit do nosiče nebo rámu kola a na výběr máte již ze 3 různých kapacit. Vaše nové elektrokolo můžete ovládat pomocí jednoduchého LED panelu nebo multifunkčního LCD displeje s funkcí cyklopočítače. Sadu je možné doplnit doplňky jako jsou brzdy s bezpečnostním vypínačem, USB zásuvka na řídítkách nebo osvětlení připojené k baterii.

 

Prohlédněte si, jaké kola jsme již přestavěli!

 

 

 

Pomocí přestavbových sad Apache Power uděláte ze svého klasického kola - elektrokolo poměrně rychle a jednoduše . Po přestavbě kola nebudete limitováni žádným kopcem od pravidelného pohybu v přírodě. Stejně tak dojíždění do práce bez zapocení se stane záležitostí, na které se budete těšit. Vaše elektrokolo s pohonem bude stále ideálním prostředkem na spalování tuků a zachování zdravého sportovního života.

 

STŘEDOVÉ MOTORY

Středový pohon elektrokola je vhodný díky svému vysokému výkonu a dobrému jízdnímu vlastnostem především pro sportovní jízdu. Motor je instalován do původního šlapacího středu, čímž je elektrokolo ideálně vyvážené s nízkým rozsahem, které má výborný vliv na jeho jízdní vlastnosti.

 

Přestavbové elektrosady se středovým motorem

ZAPLETENÉ MOTORY

   Nejčastěji se setkáte u elektrosady Apache Napájecí sada s zapleteným motorem do zadního nebo předního kola. Na výběr jsou zde 2 varianty (BASIC A SILENT). Základním je nejlevnějším řešením a tichým naopak pohodlným řešením, kdy je k dispozici systém řízení sínové technologie a celkově tak motor působí velmi tiše a účinněji využívá energii, což vede k prodloužení 1 nabití.

  

Přestavbové elektrosady se zapleteným motorem do zadního kola

Přestavbové elektrosady se zapleteným motorem do předního kola